Nowy nabór – 3 stycznia

 w kategorii Bez kategorii

Nowy Nabór 3 Stycznia w Klubie Hunter Gym – Otwieramy dodatkową grupę dla początkujących!

 

Z radością informujemy, że 3 stycznia rozpoczynamy nowy nabór do naszego klubu Hunter Gym, który potrwa aż do 20 stycznia! Ze względu na duże zainteresowanie, zdecydowaliśmy się otworzyć dodatkową grupę dla zupełnie początkujących KLASA C1. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z kickboxingiem.

Jeżeli jeszcze nie trenowałeś/aś w naszym klubie i chcesz zacząć przygodę, grupa zupełnie początkująca KLASA C1 będzie się odbywać trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 18:30. Możesz w okresie okienka dołączyć w dowolny dzień z wyznaczonych dni dla klasy C1.

To idealny termin dla tych, którzy chcą zakończyć dzień aktywnie, a jednocześnie mieć czas na inne obowiązki i przyjemności.

Zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od doświadczenia, płci czy planów sportowych. Jedyne, czego wymagamy, to ukończenie 13. roku życia. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia – wszystkiego nauczysz się u nas, na sali.

Nasze zajęcia to nie tylko nauka kickboxingu, ale również ćwiczenia kształtujące i modelujące sylwetkę, ale przede wszystkim świetna zabawa. Aby uczestniczyć, potrzebne są rękawice bokserskie, ochraniacze na goleń i stopę oraz ochraniacz na zęby – wszystko to możesz zakupić w naszym klubie.

 

Zapraszamy na pierwszy trening, który jest całkowicie darmowy. To świetna okazja, aby przekonać się, czy kickboxing jest dla Ciebie. Wystarczy zabrać ze sobą strój sportowy i dobry humor!

  • Miesięczny koszt zajęć to 180 zł – karnet bez ograniczeń!

  • Jednorazowe koszty to 10 zł za wyrobienie karty członkowskiej oraz 150 zł opłaty rocznej na stowarzyszenie klubu, która obejmuje koszulkę klubową i darmowy udział w wydarzeniach klubowych (opłata pobierana jest we wrześniu).

  • Zajęcia odbywają się codziennie, także rano, co jest idealne dla osób pracujących w systemie zmianowym.

 

Zapraszamy do naszego klubu przy ul. Rzeźniackiego 1C w Fordonie. Więcej informacji, w tym harmonogram zajęć i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, znajdziesz na naszej stronie internetowej: Hunter Gym Harmonogram Zajęć oraz FAQ. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez naszą stronę Kontakt.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby rozpocząć swoją przygodę z kickboxingiem w Hunter Gym! Czekamy na Ciebie!

Podobne wpisy na blogu

Napisz komentarz