Nowy nabór w Hunter Gym – Wrzesień 2021 – informacje

Zapraszamy na nowy nabór do naszego klubu, który mieści się w Fordonie przy ul. Rzeźniackiego 1C. W ofercie posiadamy zajęcia z kickboxingu podzielone na 7 grup treningowych. Poniżej znajdziesz opisy grup, wymagany sprzęt, cennik i harmonogram zajęć.

Trzy podstawowe grupy to:

 • Początkująca
 • Średnia
 • Zawodnicza

Dodatkowo prowadzimy grupy dedykowane tylko dla kobiet oraz dla dzieci od 5 lat:

 • Zajęcia tylko dla Pań
 • Zajęcia dla najmłodszych podzielone są na trzy grupy kolejno: 5-6 lat, 7-9 lat  i 10-12 lat

Przyjdź na pierwszy trening i przekonaj się sam – wszystkie pierwsze zajęcia są darmowe! (Podczas pandemii nie ma darmowych zajęć, należy wypełnić dokumenty i opłacić składkę aby moc trenować, dzięki temu ze jesteśmy stowarzyszeniem sportowym mamy możliwość prowadzenia zajęć. Każdy uczestnik mysi być członkiem stowarzyszenia aby trenować)

Miesięczny koszt zajęć to 150 zł – karnet bez ograniczeń!

Koszty jednorazowe to 10zł za wyrobienie karty członkowskiej, oraz opłata roczna jednorazowa na stowarzyszenie klubu 120 zł – jest to opłata za którą uczestnik otrzymuje koszulkę klubową, oraz darmowo uczestniczy w wydarzeniach klubowych takich jak: mikołajki dla dzieci z podarunkami, wigilia klubowa, ognisko, majówkowa itp.

W naszym klubie zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty. Są także zajęcia poranne. W przypadku kiedy w pracy obowiązuje Cię system zmianowy nie stracisz tygodnia!

Harmonogram zajęć od września jest już dostępny na naszej stronie: https://hunter-gym.pl/harmonogram-zajec/
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: https://hunter-gym.pl/najczesciej-zadawane-pytania/


Grupa dla pań

Zajęcia odbywają się w poniedziałek, środę oraz piątek o godzinie 18:30 i trwają 60 min.

Są to zajęcia na których uczymy się podstaw kickboxingu w parach oraz na workach bokserskich i tarczach. Treningi uzupełniające na tej grupie to treningi kształtujące i modelujące sylwetkę, które pozwolą osiągnąć wymarzony cel. Na zajęcia wymagane są:

 • Rękawice bokserskie
 • Ochraniacze na goleń i stopę, do konsultacji z trenerem

Grupy dla dzieci 5-6 lat oraz 7-9 lat

5-6 oraz 7-9 lat w tych grupach wiekowych są ograniczenia maksymalnie 14 osób co pozwala na poprawne prowadzenie zajęć oraz korekcja wad postawy u dzieci. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie:

 • Grupa młodsza 16.30 (45 min)
 • Starsza 17.30 (45 min)

Zajęcia odbywają się na zasadzie zabawy wplatając elementy kickboxingu oraz ćwiczeń opartych na poprawnych wzorcach ruchowych, które dbają o poprawny rozwój naszych dzieci. Na zajęcia potrzebne są jedynie:

 • Rękawice bokserskie, do konsultacji z trenerem

Grupa dla dzieci 10 – 12 lat

Na tych zajęciach dzieci uczą się technik kickbokserskich, przeplatanych bardziej skomplikowanym treningiem motorycznym polegającym na kształtowaniu równowagi gibkości koordynacji ruchowej. Na zajęcia potrzebne są:

 • Rękawice bokserskie
 • Ochraniacze na goleń i stopę, do konsultacji z trenerem

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16.45 i trwają ok 50 min.


Grupa początkująca młodzież i dorośli

Zajęcia odbywają się we wtorek i czwartek o 19.15 oraz sobotę o 10.00.

Na zajęcia może przyjść każdy i spróbować swoich sił. Zajęcia są prowadzone spokojnie, uczą technik kickboxingu i wplatane są akcenty siłowe i wytrzymałościowe. Czas pokazuje, że uczestnik systematyczny bardzo szybko uczy się podstaw kickboxingu i poprawia kondycję oraz sylwetkę. Na zajęcia potrzebny jest cały zestaw:

 • Rękawice bokserskie
 • Ochraniacze
 • Ochraniacz szczęki, do konsultacji z trenerem

Trening trwa ok 60 minut.


Grupa średnia młodzież i dorośli

Jest to grupa ludzi, którzy znają podstawy kickboxingu i mają nienaganną kondycję lub nie boją się jej nadrobić z wytrenowanymi już uczestnikami zajęć. Zazwyczaj trafiają do niej adepci po minimum półrocznej nauce w grupie początkującej. Wymagane jest pełne wyposażenie, czyli:

 • Rękawice bokserskie
 • Ochraniacze
 • Ochraniacz szczęki, do konsultacji z trenerem

Trening trwa ok 60-70 minut.


Grupa zawodnicza

Grupa zawodnicza to grupa zawodników startujących w zawodach, można w niej uczestniczyć tylko po konsultacji z trenerem.

Trwa od 60 do 75 minut.

Podobne wpisy na blogu

Napisz komentarz