Nowa grupa początkująca

 w kategorii Bez kategorii

Ze względu na duże zainteresowanie zapisami otwieramy nową grupę początkującą!

Zapraszamy na nowy nabór do naszego klubu, który mieści się w Fordonie przy ul. Rzeźniackiego 1C.

Treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 20:30 oraz w soboty o 10.

Na grupę podstawową w Klubie Hunter Gym Bydgoszcz zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na doświadczenie, płeć i zamiary.

Wymogiem jest ukończenie 13-stego roku życia. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia – wszystkiego nauczysz się na sali. Na pierwszy trening wystarczy zabrać ze sobą strój sportowy oraz dobry humor 🙂

Są to zajęcia na których uczymy się podstaw kickboxingu w parach oraz na workach bokserskich i tarczach. Treningi uzupełniające na tej grupie to treningi kształtujące i modelujące sylwetkę, które pozwolą osiągnąć wymarzony cel. Na zajęcia wymagane są: rękawice bokserskie, ochraniacze na goleń i stopę, ochraniacz na zęby – wszystko zakupisz w klubie. Doświadczeni trenerzy dobiorą odpowiedni rozmiar sprzętu dla Ciebie.

Każdy moment jest dobry, aby zacząć przygodę z kickboxingiem. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś sportów walki to jest idealny moment, aby zacząć tę przygodę.

Przyjdź na pierwszy trening i przekonaj się sam – pierwszy trening jest darmowy!

Miesięczny koszt zajęć to 180 zł – karnet bez ograniczeń! Koszty jednorazowe to 10. zł za wyrobienie karty członkowskiej oraz opłata roczna jednorazowa na stowarzyszenie klubu 120 zł – jest to opłata za którą uczestnik otrzymuje koszulkę klubową, oraz darmowo uczestniczy w wydarzeniach klubowych takich jak: mikołajki dla dzieci z podarunkami, wigilia klubowa, ognisko, majówkowa itp.

W naszym klubie zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty. Są także zajęcia poranne. W przypadku kiedy w pracy obowiązuje Cię system zmianowy nie stracisz tygodnia!

Harmonogram zajęć jest dostępny na naszej stronie: https://hunter-gym.pl/harmonogram-zajec/
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: https://hunter-gym.pl/najczesciej-zadawane-pytania/

Chcesz rozmawiać z trenerem? Przejdź do działu kontakt i skontaktuj się.

Podobne wpisy na blogu

Napisz komentarz