Nowy nabór – 4 września

 w kategorii Bez kategorii

4 września rozpoczynamy nabór na wszystkie grupy w naszym klubie Hunter Gym.

 • Grupa początkująca
 • Grupa kobiet
 • Grupy dzieci podzielona na:
 • Grupa 5-7 lat początkująca
 • Grupa 8-12 lat początkująca
 • Grupa 8-12 lat zaawansowana

Uwaga!
Stawiamy na jakość i rozwój – dlatego nabór na grupę podstawową trwa tylko od 4 września do 15 października! Po upływie terminu naborów, dołączenie nowych osób do klubu będzie możliwe dopiero w nowym naborze styczniowym.

Wszystkie osoby chętne zapraszamy do naszego klubu, który mieści się w Fordonie przy ul. Rzeźniackiego 1C.

Na grupę podstawową w Klubie Hunter Gym Bydgoszcz zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na doświadczenie, płeć i plany sportowe. Wymogiem jest ukończenie 13-stego roku życia. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia – wszystkiego nauczysz się na sali.
Na pierwszy trening wystarczy zabrać ze sobą strój sportowy oraz dobry humor.

Są to zajęciach uczymy się podstaw kickboxingu w parach oraz na workach bokserskich i tarczach. Treningi obejmują również ćwiczenia kształtujące i modelujące sylwetkę, które pozwolą osiągnąć wymarzony cel. Na zajęcia wymagane są: rękawice bokserskie, ochraniacze na goleń i stopę, ochraniacz na zęby – wszystko zakupisz w klubie. Doświadczeni trenerzy dobiorą odpowiedni rozmiar dla Ciebie.

Na grupę kobiet zapraszamy wszystkie panie pragnące rozwijać się w zakresie sportów walki. Kickboxing dla kobiet to idealne rozwiązanie dla wszystkich pań, które chcą nauczyć się umiejętności samoobronnych.

Na grupy dzieci zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia z doskonalenia umiejętności z zakresu sztuk walki. Treningi kickboxingu dla dzieci mają formę zabaw, podczas których wykorzystywane są elementy kopnięć i boksu.

Przyjdź na pierwszy trening i przekonaj się sam – pierwszy trening jest darmowy!
Miesięczny koszt zajęć to 180 zł – karnet bez ograniczeń! Koszty jednorazowe to 10. zł za wyrobienie karty członkowskiej oraz opłata roczna jednorazowa na stowarzyszenie klubu 120 zł – jest to opłata, za którą uczestnik otrzymuje koszulkę klubową oraz darmowo uczestniczy w wydarzeniach klubowych takich jak: mikołajki dla dzieci z podarunkami, wigilia klubowa, ognisko, majówkowa itp.

W naszym klubie zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty. Są także zajęcia poranne. W przypadku kiedy w pracy obowiązuje Cię system zmianowy nie stracisz tygodnia!

Harmonogram zajęć jest dostępny na naszej stronie:  https://hunter-gym.pl/harmonogram-zajec/
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:  https://hunter-gym.pl/najczesciej-zadawane-pytania/
Chcesz rozmawiać z trenerem? Przejdź do działu kontakt https://hunter-gym.pl/kontakt/

Podobne wpisy na blogu
Wyświetlono 2 komentarzy
 • Marta
  Odpowiedz

  Dzień dobry,
  Chciałam zapytać czy honorują Państwo karte multisport ?
  Pozdrawiam

 • GN
  Odpowiedz

  Też jestem ciekawa ponieważ jesteście państwo na liście Multisport.

Napisz komentarz