Seminarium K-1/Kickboxing z Tomasz Sarara w Bydgoszczy

Emocje już opadły więc należy przede wszystkim podziękować Tomkowi oraz wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w seminarium z najlepszym polskim zawodnikiem K-1 bez podziału na kategorie wagowe.

 

Najpierw kilka słów o głównym bohaterze spektaklu na którym stawiło się uwaga 100 osób i jest to do tej pory najliczniejsze seminarium z polskim zawodnikiem, które cieszyło się taka frekwencją. Tomek to już zapisany w historii szczególnie zawodowego kickboxingu na całym świecie, zawodnik do tej pory stoczył 47 zawodowych walk z czego aż 40 razy wygrał, walczył na najlepszych galach na całym globie, czekamy tylko na walkę dla Glory ale pewnie będzie to tylko kwestia czasu. Bardzo bogate doświadczenie z ringów amatorskich (około 150 walk) i wyniesione sukcesy, wielokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Polski a także był vice Mistrzem Europy.

Seminarium trwało 3 godziny i obfitowało w różnorodność technik i kombinacji bazujących głownie na elementach walki, Tomek zdradził nam dużo swoich “myków” które lubi stosować a także dzięki którym wygrywał ważne pojedynki. Cała grupa bardzo zadowolona opuszczała obiekt na którym przeprowadzony został trening pod wodzą mistrza. Także jeszcze raz ogromne podziękowania w kierunku uczestników i oczywiście Tomka. Trzymamy mocno kciuki bo już 8 grudnia w Ząbkach Tomasz Sarara stanie przed szansą zdobycia pasa DSF Kickbocing Challange w kategorii ciężkiej a jego rywalem będzie dzierżący trofeum Petr Romankiewicz z Białorusi, jaki będzie rezultat przekonamy się już niebawem. My oczywiście mocno za Tomkiem i do następnego!!!

Poniżej krótka relacja wideo z tego wydarzenia:

Podobne wpisy na blogu

Napisz komentarz