Dwa turniej 5 medali, tytuł najlepszego zawodnika zawodów

 w kategorii Bez kategorii

Tak prezentuje się start naszych zawodników w zawodach Mistrzostw Polski low kick, które odbyły się w Starachowicach 18-20.09.2020 r, a także Mistrzostwa Polski K-1, które odbyły nie w Ełku 9-11.10.2020 roku

 

W tych pierwszych nasz klub reprezentowało trzech zawodników:

Damian Piskorz -75kg

Szymon Żelazko -67kg

Kuba Tymiński -63.5kg

Jeżeli chodzi o same zawody to uczestniczyło w nich ponad 350 osób w gronie juniorów i seniorów. Przeprawa do medalu była bardzo długa i w niektórych kategoriach wagowych trzeba było stoczyć nawet 5 walk aby wygrać złoty medal.

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, Damian Piskorz był bezkonkurencyjny w swojej kategorii pokonując czterech przeciwników aby w finale przez walkower zdobyć złoty medal. Kuba Tymiński wygrał 3 pojedynki, a w finale na skutek kontuzji musiał wycofać się z dalszych walk zostając ze srebrnym medalem. Szczęścia zabrakło Szymonowi Żelazko, który już odpadł w eliminacjach po walce z bardzo chaotycznym przeciwnikiem… Także ze srebrnym i brązowym medalem wróciliśmy do Bydgoszczy.

 

Poniżej link do wyników, oraz wideo relacji

http://pzkickboxing.pl/wyniki/441,mp,kickboxingu,formula,low,kick,junior,senior,starachowice.html

 

 

Kolejnym przestankiem dla naszej ekipy były zawody w Ełku, na tej imprezie wystartowało trochę mniej zawodników, a nasza reprezentacja to ponownie zwycięski Damian Piskorz -75kg, na dodatek został zawodnikiem turnieju. Szymon Żelazko tym razem przebrnął eliminacje zdobywając brązowy medal. Ostatnim najcięższym zawodnikiem był Dawid Szybowski, który po powrocie między liny przebił nie do strefy medalowej i zakończył zmagania z brązowym krążkiem. Link do pełnych wyników wideo relacji poniżej. Ten ciężki okres przepracowaliśmy sumiennie i czekając na lepsze czasy będziemy gotowi. Pozdrawiamy i do zobaczenia na sali!!

 

http://pzkickboxing.pl/wyniki/447,mistrzostwa,polski,k,rules,seniorow,juniorow,starszych,mlodszych,elk.html

 

Podobne wpisy na blogu

Napisz komentarz