Mistrzostwa Polski low kick 2017 dwa medale zawodników Hunter Gym

W dniach 21-23 kwietnia 2017 w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu low kick w których wzięło udział ponad 200 zawodników z całego kraju.

Nasz klub reprezentowało pięciu zawodników. Pierwsze walki w gronie seniorów stoczyli Damian Piskorz i Daniel Słupek nieznacznie przegrywając pojedynki w fazie eliminacji, natomiast Przemek Kubicki w swoim kolejnym starcie stoczył trzy pojedynki zdobywając brązowy medal. W gronie juniorów Mateusz Lipka przegrywa pojedynek w eliminacjach, natomiast Kamil Krzyżaniak w tej samej kategorii wagowej co kolega klubowy był bezkonkurencyjny i wygrywając dwa pojedynki został Mistrzem Polski low kick, należy dodać, że Kamil w tym roku jest liderem w Polsce swojej kategorii wagowej, wygrał MP K-1 i MP low kick, oprócz tego zdobył złoty medal na Otwartych Mistrzostwach Litwy co dobrze rokuje na udział w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Macedonii we wrześniu 2017 roku. W mistrzostwach z powodu choroby nie mogli wziąć udział Mistrzowie Polski K-1 Patryk Czyżewski i Kaja Borowska co uszczupliło dorobek medalowy tego czempionatu. Kolejny start Naszych zawodników to 18-22 maja 2017, Puchar Świata w Budapeszcie, trzymamy kciuki!!!

Podobne wpisy na blogu

Napisz komentarz