Seminarium z Gago Drago jednym z najlepszych zawodników K-1 MAX na świecie

W dniu 26 stycznia gościliśmy jednego z najlepszych zawodników na świecie K-1 MAX (-70kg) był nim zawodnik reprezentujący barwy holenderskiego Alkmaar Gym Gago Drago. Stoczył on ponad 100 zawodowych pojedynków, został między innymi Mistrzem Świata jak i kilkukrotnie walczył w tak zwanym final eight w Japonii właśnie K-1 MAX. Poniżej link do wikipedi:

https://en.wikipedia.org/wiki/Gago_Drago

Najlepsze walki toczył na przełomie lat 2002-2010 ale do dziś zaskakuje i wiedzę ma na bardzo wysokim poziomie. Sympatyczny zawodnik Ormiańskiego pochodzenia w ringu nie był tak łaskawy dla swoich przeciwników. Jego walki to były głównie wojny ringowe, a jego wejście do ringu i utwór znają wszyscy pasjonaci K-1!!! Poniżej link:

 

 

Seminarium było podzielone na dwa dwugodzinne bloki. W każdym było po trochę taktyki walki, kombinacji wyprowadzanych ciosów jak i motoryki. Grupa ponad 100 osobowa wyszła zadowolona i usatysfakcjonowana. Drago bardzo miło będzie wspominał pobyt w Polsce, najbardziej zasmakował mu rosół i zupa pieczarkowa 🙂 zapraszamy na kolejne eventy a poniżej skrót z całego wydarzenia 🙂

 

Podobne wpisy na blogu

Napisz komentarz